--:--
--:--

Спортсмени Тарас Бондарчук та Софія Лискун принесли Україні ще дві медалі на Юнацьких Олімпійських Іграх в Аргентині

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

Українські спортсмени вибороли чергові медалі — «срібло» та «бронзу» — на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі, Аргентина. Тарас Бондарчук виборов медаль у боксі, а Софія Лискун — в стрибках у воду.

Про це повідомляє Національний олміпійський комітет.

18-річний боксер Тарас Бондарчук став срібним призером змагань у ваговій категорії до 60 кілограмів. А Софія Лискун стала вже дворазовою медалісткою Юнацьких Олімпійських ігор зі стрибків у воду. До «срібла» в індивідуальних стрибках з вишки 10 метрів вона додала «бронзу» командної першості.

Нагадаємо, 17 жовтня гімнастка Христина Погранична принесла Україні 20-ту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх — «срібло» художньої гімнастики.

15 жовтня «срібло» виборов черкащанин Назар Чепурний в опорному стрибку. Бронзову медаль у вільній боротьбі отримав українець Владислав Остапенко.

Раніше легкоатлет Михайло Кохан здобув золоту медаль з метання молота, дві золоті медалі здобули Валерія Іваненко (метання молота) та Ярослава Магучіх (стрибки у висоту).

Першу золоту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині виборола українська фехтувальниця на шпагах Катерина Чорній. А найпершу нагороду, «бронзу», приніс Україні дзюдоїст Олег Вередиба.