facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

За добу бойовики порушили «тишу» 1 раз — ООС

1x
Прослухати
--:--
--:--

За останню добу бойовики один раз порушили режим тиші в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

«Від початку поточної доби Збройні сили України дотримуються сталого режиму припинення вогню, тоді як збройні формування Російської Федерації та її найманці один раз порушили безстрокову заборону на використання будь-якої зброї. Противник відкривав вогонь по наших захисниках з автоматичного гранатомета та стрілецької зброї», — йдеться у вечірньому зведенні ООС.

Так, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» противник здійснив один обстріл позицій об’єднаних сил неподалік населеного пункту Луганського в напрямку Нижнього Лозового.

Втрат з українського боку не зафіксовали.

Від початку перемир’я (з 00:01 21 липня) це перший зафіксований обстріл з боку бойовиків.

Поділитися

Може бути цікаво

США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

6 хв тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

21 хв тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

45 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

1 год тому