facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Про що говорили Зеленський і Трамп під час зустрічі у Нью-Йорку?

1x
Прослухати
--:--
--:--

Президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп під час зустрічі у Нью-Йорку 25 вересня обговорили декілька важливих питань, зокрема йшлося про окупований Крим та ситуацію на Донбасі.

Як передає пресслужба глави держави, «Зеленський поінформував Трампа про кроки, здійснені для припинення війни, повернення людей і досягнення миру».

Додатково обговорили реформи та боротьбу з корупцією.

«Сказав президенту США, що це не дуже гарна реклама для України, коли всі кажуть, що країна корумпована. Я запросив його до України, щоб він приїхав і побачив, що у нас справді демократична, європейська країна… Хотів би, щоб ця «реклама» закінчилася. Ми починаємо іншу історію», – цитує пресслужба Зеленського.

Він також зазначив, що «вже триває робота для подолання корупції, зокрема ухвалено низку законів».

Також президенти України та США обговорили питання енергетичної безпеки.

«Ми хочемо бути справді незалежними і мати багато кейсів, щоб нам ніхто не викручував руки щодо газу, енергетичної безпеки, вугілля. Все це обговорили», — розповів Зеленський журналістам після розмови з Трампом.

Поділитися

Може бути цікаво

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

34 хв тому
«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

58 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

1 год тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому