Третє «золото» Паралімпіади для України взяла плавчиня Анна Стеценко

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

Україна здобула 20 медалей на Паралімпійських іграх у Токіо. Плавчиня Анна Стеценко виборола для України третє золото на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Про це пише Суспільне.

На тій же дистанції вільним стилем серед чоловіків український плавець Кирило Гаращенко здобув срібло.

Анна Стеценко — параатлетка з Дніпропетровщини. Вона — триразова чемпіонка та срібна призерка Паралімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро. А також дворазова чемпіонка світу та чотириразова чемпіонка Європи. Виступає в паралімпійских класах S13, SB13, SM13. До них належать спортсмени з сильними порушеннями зору.

Нині триває командне змагання з фехтування на візках, де українські шпажистки борються за золоту медаль зі спортсменками з Китаю.

Нагадаємо, «золото» на Паралімпіаді у Токіо цьогоріч Україні принесли плавчиня Єлизавета Мерешко, паверліфтерка Мар’яна Шевчук та плавчиня Анна Стеценко. Мерешко також має срібну медаль. «Срібло» вибороли Владислав Білий у метанні спису, Артем Манько та Олена Федота за фехтування на візках, плавці Антон Коль, Максим Крипак, Олексій Вірченко, Сергій Кліпперт, Андрій Трусов, Кирило Гаращенко та плавчиня Катерина Денисенко.

«Бронзу» взяли дзюдоїстки Наталія Ніколайчик та Юлія Іваницька, велосипедист Єгор Дементьєв, плавчиня Анна Гонтар, фехтувальник Євген Бреус та Юлія Павленко — за стрибки в довжину.