![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
13 медалей і 5-те місце: Україна завершила сьомий день на Паралімпіаді
![13 медалей і 5-те місце: Україна завершила сьомий день на Паралімпіаді](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F08%2F612e30112d49b991362735.jpg&w=1366&q=75)
У Токіо пройшов сьомий день Паралімпійських Ігор під час якого українці вибороли 13 медалей – 3 «золотих», 6 «срібних» та 4 «бронзових». Загалом від початку змагань в України 67 медалей.
Про це свідчать дані з сайту Паралімпіади.
Український легкоатлет Максим Коваль виграв «золото» у штовханні ядра. Ще одну медаль – срібну – у цьому ж змаганні виграв українець Олександр Яровий. Також «срібло» виграли легкоатлетки Юлія Шуляр, Оксана Ботурчук та Наталія Кобзар у забігу на 400 метрів у різних класах. Ще одну срібну медаль здобув 34-річний велогонщик Єгор Дементьєв під час гонки з роздільним стартом.
Цього ж дня плавець Максим Крипак зі світовим рекордом став чемпіоном у запливі на 100 метрів батерфляєм, а 21-річний плавець Андрій Трусов став дворазовим чемпіоном Паралімпіади-2020. Ще двоє українських плавців – Максим Веракса та Василь Крайник – здобули «срібло» та «бронзу». Також «бронзу» здобули плавчиня Єлизавета Мерешко на дистанції 100 метрів вільним стилем та Євген Богодайко, який проплив вільним стилем 50-метрівку.
Бронзову нагороду також здобули параплавці збірної України у змішаній естафеті 4х100 метрів вільним стилем (Марина Піддубна, Максим Веракса, Анна Стеценко та Кирило Гаращенко), пише Міністерство молоді та спорту.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток: