Легкоатлет Максим Коваль приніс Україні 15-те «золото» на Паралімпіаді у Токіо

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

Український легкоатлет Максим Коваль виграв «золото» у штовханні ядра. Ще одну медаль – срібну – у цьому ж змаганні виграв українець Олександр Яровий. «Бронзу» виграв грецький спортсмен Ефстратіос Николаїдіс.

Максим Коваль штовхнув ядро на 17.34 метра, Олександр Яровий – на 17.30 метра.

Ще одну медаль завоювала легкоатлетка Юлія Шуляр. У фіналі на дистанції 400 метрів вона стала другою з результатом 56.18 секунди та принесла срібну медаль для української команди.

Цього ж дня плавець Максим Крипак зі світовим рекордом став чемпіоном у запливі на 100 метрів батерфляєм, а 21-річний плавець Андрій Трусов став дворазовим чемпіоном Паралімпіади-2020. Ще двоє українських плавців – Максим Веракса та Василь Крайник – здобули «срібло» та «бронзу».

В активі паралімпійської збірної України вже 67 нагород — 15 золотих, 33 срібних і 19 бронзових.