--:--
--:--

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко виграла друге особисте «золото» на Паралімпіаді-2020

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко стала дворазовою паралімпійською чемпіонкою у Токіо. Вона з найкращим часом проплила дистанцію 100 метрів брасом, пише Суспільне.

На старті Паралімпіади Мерешко виграла «золото» у 50-метрівці вільним стилем, після чого стала срібною призеркою у 200-метрівці комплексним стилем.

Раніше сьому для України золоту медаль Паралімпійських ігор у Токіо здобув плавець Денис Дубров на дистанції 200 метрів у комплексному плаванні.

На четвертий день Паралімпіади також «золото» на Паралімпіаді для України здобули плавці Євгеній БогодайкоМаксим Крипак та Михайло Сербін. «Срібло» вибороли дзюдоїстка Ірина Гусєва, Роман Данилюк за штовхання ядра та фехтувальниця Наталія Морквич. А Максим Ніколенко та Іван Мей взяли «бронзу» за настільний теніс. «Бронзу» здобув і дзюдоїст Руфат Магомедов.

Нагороди у попередні дні:

«Золото» на Паралімпіаді у Токіо цьогоріч Україні принесли плавчині Єлизавета Мерешко та Анна Стеценко, а також паверліфтерка Мар’яна Шевчук. Мерешко також має срібну медаль. «Срібло» вибороли Владислав Білий у метанні спису, Артем Манько та Олена Федота за фехтування на візках, Анастасія Москаленко у метанні булави, плавці Антон Коль, Максим Крипак, Олексій Вірченко, Сергій Кліпперт, Андрій Трусов, Кирило Гаращенко та плавчиня Катерина Денисенко.

А також жіноча збірна України з фехтування на рапірах принесла Україні першу в історії медаль на Паралімпійських іграх саме у командній першості. Збірна у складі Євгенії Бреус, Наталії Мандрик та Олени Федоти виграла «срібло».

«Бронзу» взяли дзюдоїстки Наталія Ніколайчик та Юлія Іваницька, велосипедист Єгор Дементьєв, плавчиня Анна Гонтар, фехтувальник Євген Бреус, Максим Ніколенко та Іван Мей — за настільний теніс, Юлія Павленко — за стрибки в довжину.