facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Відбувся черговий обмін полоненими: додому їдуть 19 українців 

1x
Прослухати
--:--
--:--

21 квітня відбувся черговий обмін полоненими. Так, додому повертаються 19 наших людей, з яких 10 — військовослужбовці.

Про це повідомила Віцепрем’єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

З російського полону повертаються 10 військовослужбовців, зокрема два офіцери, та 9 цивільних.

За словами Верещук, цього разу серед звільнених є поранені: «І це дуже важливо. Адже тепер вони зможуть отримати повноцінне лікування та пройти курс реабілітації».

Читайте також: Коли російські окупанти тікали, танками їздили по мертвих тілах — мер Ірпеня

Нагадаємо, що Головне управління розвідки міністерства оборони України отримало аудіоперехоплення розмови окупантів, в якому йде мова про наказ вбити усіх військовополонених ЗСУ в районі Попасної, що на Луганщині.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

24 хв тому
Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

34 хв тому
Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

1 год тому
РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

1 год тому