![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
«Немає такої цифри втрат, яка злякає росіян у захопленні чужих територій» — Віталій Портников
![«Немає такої цифри втрат, яка злякає росіян у захопленні чужих територій» — Віталій Портников](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F03%2F62_main.jpg&w=1366&q=75)
Найбільша кількість втрат радянської армії під час Другої світової війни відбувалася не на території Радянського Союзу.
Про це під час розмови в рамках проєкту «Кава з Трощинською» в Українському кризовому медіацентрі зауважив український письменник і журналіст Віталій Портников.
За його словами, для росіян втрати не мають жодного значення з точки зору громадської думки.
«Ми маємо розуміти, що якщо ця війна продовжується 3-5-7-10 років, і росіяни продовжують мобілізувати своїх резервістів із такими ж втратами, як зараз. А ми будемо надсилати туди своїх військових із такими ж втратами, що у нас є, то попри те, що у нас набагато менше втрат, росіяни беруть тим, що у них набагато більше цього мобілізаційного ресурсу», — наголосив Віталій Портников.
Як має виглядати перемога України?
За словами письменника, перемога України — це вихід на міжнародно визнані кордони держави.
«Якщо цього неможливо досягти практично, то тоді йдеться про досягнення такої лінії зіткнення, через яку росіяни не зможуть перейти. Це буде чіткий рубіж, який є рубежем безпеки для України. Як громадянин, я вважаю таким рубежем державний кордон», — наголосив Віталій Портников.
Нагадаємо, Віталій Портников зауважив, що обстріли Росії — це не просто удари по об’єктах інфраструктури, це знищення олігархічної власності.
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS