![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![Битва за долю України триває не у соцмережах — Зеленський](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F11%2FZelenskyy.jpg&w=1366&q=75)
Битва за долю України триває не в соцмережах і не у з’ясуванні стосунків, а в конкретних діях для підтримки держави.
На цьому у вечірньому відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський.
«У кожному місті України, де сьогодні був відносно тихий день, усім, хто зараз в тилу, хто може просто побути у себе вдома, усім варто пам’ятати, що битва за долю України триває, триває вона не у соцмережах, не у суперечках один з одним про щось політичне, не у з’ясуванні стосунків.
Ця битва там, де кожен день українці й українки потребують підтримки, конкретних речей, які посилюють Україну, які додають міцності позиціям нашої держави, які дозволяють відповідати ворогу на їхні удари нашими активними, сміливими діями», — сказав глава держави.
Читайте також: До мене доходить інформація, що десь готуються до виборів — Арахамія
Як повідомлялося, 26 листопада народна депутатка (фракція «Слуга народу») Мар’яна Безугла написала у Facebook, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не надав жодного «плану задуму на 2024 рік», тому військове керівництво України «має піти». Вона також оприлюднила кількісні показники мобілізації на наступний рік, а саме 20 тисяч чоловіків на місяць. Згідно із законодавством, ці дані можуть складати державну таємницю.
Наступного дня, 27 листопад, у парламенті зареєстрували постанову про звільнення Безуглої з посади заступниці голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
Читайте також: Є діячі, які хочуть, щоб керівництво держави побачило політичні амбіції Залужного — Казарін