У Харкові вночі дистанційно запустили феєрверк

У Харкові поліція шукає порушників, які в ніч проти 1 січня запускали феєрвек. Для цього вони використовували спеціальну установку запуску салюту.

Про це повідомляє  поліція Харківської області.

«Близько опівночі у Слобідському районі Харкова до поліції надійшло кілька викликів від громадян, що у парку невідомі запустили феєрверк», – йдеться в повідомленні.

Поліцейські, які виїхали на місце виклику, виявили установку запуску феєрверка, до якої було виведено провід.

«Попередньо встановлено, що феєрверк був запущений за допомогою пульта для дистанційного запуску», – констатують в поліції.

Наразі поліцією вживаються заходи для встановлення правопорушників та притягнення їх до відповідальності.

Салюти в Україні заборонені від початку масштабного вторгнення РФ в Україну у лютому 2022 року. На даний момент за запуск феєрверку можна отримати як адміністративний штраф, так і обмеження волі.