Олімпіада-2024: фехтувальниця Ольга Харлан потрапила до чвертьфіналу

Прослухати
--:--
--:--

Українська фехтувальниця Ольга Харлан пройшла у чвертьфінал Олімпіади-2024. Вона здобула eперемогу над представницею Азербайджану Анною Баштою, яка до 2019 року виступала за Росію.

Харлан перемогла Башту в особистому турнірі шаблісток у 1/8 фіналу з рахунком 15:6. Ще раніше українська фехтувальниця стартувала на Олімпіаді у переможному поєдинку проти японки Шіхомі Фукушіми з рахунком 15:9.

Як пише «Суспільне Спорт», суперницею Харлан у чвертьфіналі стане угорка Анна Мартон. Поєдинок між ними пройде 29 липня о 16:55.

Нагадаємо, раніше в понеділок українська дзюдоїстка Дар’я Білодід достроково вибула зі змагань на Олімпіаді-2024. На старті додаткового часу суддя вилучив мати Білодід і за сумісництвом тренерку за постійні підказки підопічній. Боротьба тривала далі. Обидві дзюдоїстки мали в пасиві «шидо» — попередження.

Зрештою, українська атлетка отримала третю жовту картку. Вона автоматично перетворилася на червону та спричинила поразку Білодід.