
Рятувальники ліквідують наслідки російського удару по енергетичній та іншій критичній інфраструктурі на Одещині у ніч на 26 грудня/Фото: ДСНС Одещини/ ілюстративне1x
Прослухати
--:--
--:--
Російські війська завдали удару по енергетичній інфраструктурі на півдні Одеської області, зокрема по енергооб’єкту ДТЕК.
Про це повідомила Група ДТЕК у соцмережах.
«Одещина: ворог атакував енергооб’єкт ДТЕК на півдні області. Пошкодження значні. Для відновлення обладнання потрібен час», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що енергетки працюють у посиленому режимі.
Раніше Громадське радіо вже повідомляло, що російські війська атакували у ніч на 26 грудня морські порти Одещини. Пошкоджені судна під прапорами Словаччини та Республіки Палау, елеватори, склади. Також окупанти атакували ударними БпЛА в Одесі об’єкт інфраструктури, сталась пожежа.
Топ 5 за 24 години
- Подкасти
- Розмови з ефіру
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
1 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
1 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
2 год тому