
Окупанти завдали ракетного удару по Черкащині
Автор
Вибухи, фото ілюстративне1x
Прослухати
--:--
--:--
Російські окупанти удень 3 січня завдали ракетного удару по Черкащині.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
За його словами, вдень росіяни завдали ракетного удару по Золотоніщині. Відомо, що пʼятеро людей звернулися по допомогу до медиків. Двох травмованих доправили до лікарні, не тяжкі, додав Табурець.
Крім того, за попередніми даними, уламками та вибуховою хвилею пошкоджено житлову інфраструктуру та приватне підприємство. На місці працюють усі необхідні служби. Також розгортають пункт незламності й обігріву. Обстеження території триває.
Топ 5 за 24 години
- Подкасти
- Розмови з ефіру
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
5 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
6 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
7 год тому