facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В окупантів на фронті більше не працює система Starlink

1x
Прослухати
--:--
--:--

В російських окупантів на фронті припинила працювати система Starlink. Про це повідомив фахівець у галузі військових радіотехнологій, радник міністра оборони Сергій Бескрестнов з позивним «Флеш», а також сам міністр оборони Михайло Федоров.

«У противника на фронтах навіть не проблема, у противника катастрофа. Все управління військами лягло. На багатьох ділянках зупинені штурмові дії», — розповів радник міністра оборони.

Міністр оборони Михайло Федоров повідомив, що «Старлінки» росіян заблоковані, тоді як ті, що внесені в «білий список», продовжують працювати.

Він зазначив, що перша черга терміналів, які потрапили в «білий список», уже працює. Наразі «білі списки» оновлюють раз на добу.

«Якщо ви подали свій термінал на реєстрацію, але він ще не працює — варто зачекати. Це дуже масштабний процес, який потребує часу. Паралельно вже зараз працюємо над тим, щоб дані надходили на перевірку в режимі реального часу», — розповів міністр оборони.

Він нагадав, що цивільним потрібно верифікувати свої Starlink через ЦНАП. Для юридичних осіб уже незабаром буде доступна відповідна послуга на порталі «Дія». Військові мають інший алгоритм верифікації.

Білий список «Старлінків» запровадили в Україні після того, як ці системи помітили на ворожих дронах.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

11 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені