
Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі
4 год тому
Енергетики/Ілюстративне фотоУ Чернігівській області російські війська зранку 18 квітня атакували енергетичний об’єкт, знеструмлені 380 тисяч абонентів.
Як повідомило АТ «Чернігівобленерго».
Зазначається, що о 4 ранку внаслідок ворожої атаки зазнав пошкоджень важливий енергооб’єкт у Ніжинському районі. Знеструмлені 380 тисяч абонентів у Чернігові, Прилуках, Ніжині, Славутичі, а також у Чернігівському, Ніжинському і Прилуцькому районах.
Енергетики працюють над відновленням електропостачання.



