
Ілюстративне фотоРосійські окупанти знищили кілька АЗС у місті Тростянець на Сумщині під час атаки 17 червня.
Про це повідомив мер Тростянця Юрій Бова.
За його словами, після масованого удару росіян АЗС у місті знищені. Водночас посадовець не вказав кількість знищених заправок.
Також, як розповів посадовець, у місті багато пошкоджених будинків. З його слів, загиблих серед цивільних немає. Видання «Кордон.Медіа» пише, що внаслідок обстрілу Тростянця поранення отримали троє цивільних.
Голова Сумської ОВА Олег Григоров згодом повідомив, що внаслідок атаки на Тростянець постраждали четверо людей. Він також розповів, що на цих об’єктах були облаштовані окремі заходи антидронового та інженерного захисту. Водночас цієї ночі ворог завдав масованого прицільного удару, що призвело до значних пошкоджень. Обласна влада разом з очільником громади та власниками АЗС опрацьовує розгортання мобільних автозаправних станцій для резервного забезпечення пальним мешканців, екстрених, комунальних та інших критично важливих служб.
Нагадаємо, вночі 17 червня в Сумах росіяни атакували кінно-спортивну школу. Загинули троє коней, серед людей жертв немає.
Як повідомляло Громадське радіо, росіяни суттєво посилили атаки по українських АЗС. Від початку квітня окупанти зруйнували або пошкодили щонайменше 137 автозаправних станцій.
Топ 5 за 24 години
- Подкасти
- Розмови з ефіру


