![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
КМДА змінило порядок вакцинації у МВЦ: як отримати щеплення? Розповіла Валентина Гінзбург
Цими вихідними у столичному центрі вакцинації, у Міжнародному виставковому центрі, продовжиться вакцинація киян, зареєстрованих у «Дії». Що треба знати тим, хто хоче щепитися?
![КМДА змінило порядок вакцинації у МВЦ: як отримати щеплення? Розповіла Валентина Гінзбург](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F06%2FValentyna-Hinzburh-foto-kyivcity.gov_.ua-.jpg&w=1366&q=75)
Говорили з директоркою Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентиною Гінзбург.
Валентина Гінзбург: Ми пропонуємо на вихідні дві черги: «живу» та за записом. Зараз телефонуємо тим, хто зареєструвався у «Дії». Їм прийде повідомлення на телефон про дату, час і номер бригади. На вході до центру кияни мають надати цю інформацію у телефоні для підтвердження, що вони отримали таке повідомлення. Тоді конкретні бригади будуть працювати із тими, хто записаний. Друга черга — «жива». У ній будуть ті, хто зареєструвався у «Дії», але повідомлення не отримав. Обидві черги розмежують. Вчора ми отримали понад 142 тисячі доз вакцини CoronaVac. Працюватиме 24 бригади.
Минулих вихідних намагалися пропускати без черги людей поважного віку та родини з малими дітьми.
При вході до центру вакцинації вимірюватимуть температуру. Потім людина має отримати Інформовану згоду, після чого поспілкуватися з лікарем, отримати інформацію про вакцину, побічні дії. Потім проходить щеплення. Після нього людина отримає пам’ятку про проведену вакцинацію.
Чергуватиме бригада екстреної медичної допомоги. Центр працюватиме з 10.00 до 17.30 год.
Для щеплення бажано мати:
- підписану із сімейним лікарем декларацію (це прискорить процес вакцинації й оформлення),
- паспорт,
- ідентифікаційний код,
- SMS-повідомлення, якщо йдете за записом, або реєстрацію у програмі «Дія» — для «живої» черги.
Також у кожному районі столиці на базі шкіл розпочали щеплення учителів вакциною Pfizer. Це паралельний процес.
Повністю програму слухайте в аудіофайлі
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS