![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Діти з усієї України віком 14-16 років можуть долучитися до проєкту «Шкільні агенти волонтерства» — Дідич
Розмова із комунікаційною менеджеркою «Української Волонтерської Служби» Ольгою Дідич про проєкт «Шкільні агенти волонтерства».
![Діти з усієї України віком 14-16 років можуть долучитися до проєкту «Шкільні агенти волонтерства» — Дідич](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F07%2Fvolonter.jpg&w=1366&q=75)
Ольга Дідич: Проєкт підходить для школярів 14-16 років, які хочуть спробувати себе у волонтерстві або мають попередній досвід волонтерства, їм це цікаво, вони хочуть у цьому розвиватися і мріють знайти людей, які відчувають себе в цьому, прагнуть розвивати волонтерство у власному місті або загалом в Україні.
Саме такий вік обрали, бо вважаємо, що в 14-16 років школярам цікаво долучатися до подій, подорожувати Україною. До того ж кількаденні тренінги проводимо у різних містах: Одесі, Львові, Вінниці. У них можкть взяти участь учасники з усіх областей України.
Для цього потрібно заповнити заявку на нашому сайті, пройти відбір.
У нас нема якихось конкретних вимог, можемо взяти учасників і без досвіду волонтерства. Участь у програмі — безкоштовна. Ми отримали уже 200 заявок. У нас є дві тренерки проєкту. Одна з них — засновниця та керівниця нашого проєкту Анна Бондаренко. Вона волонтерила за кордоном. Коли повернулася в Україну, зрозуміла, що хоче розвивати волонтерство.
Повністю програму слухайте в аудіофайлі
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS