facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Чому гризунів в українських містах не поменшало навіть під час карантину і як їх подолати?

Про особливості боротьби зі шкідниками під час карантину розповіла Тамара Підберезняк, голова ГС «Пест-контроль України».

Чому гризунів в українських містах не поменшало навіть під час карантину і як їх подолати?
Слухати на подкаст-платформах
Як слухати Громадське радіо
1x
Прослухати
--:--
--:--

Тамара Підберезняк: Популяція гризунів збільшується постійно. Весною нам почали скаржитись люди на пацюків у метро, ми виявили навіть випадок захворювання. Ми почали вивчати ситуацію — вона дуже складна. Санітарна служба, яка існувала з радянських часів, робила щорічно дератизацію ( комплекс санітарно-гігієнічних, інженерно-технічних та протиепідемічних заходів, які включають роботи з винищування та захисту від синантропних гризунів — ред.). Це робилось одним махом по всьому місту. Зараз немає людей, які б контролювали це. Ми хотіли взятися за цю справу, зробити генеральну дератизацію, залучивши бізнес. Ми звертались до пана Поворозника, заступника голови КМДА, але не знайшли підтримки. Також вплинув коронавірус — вже було не до щурів.

Тамара Підберезняк

Повну версію розмови можна прослухати у доданому звуковому файлі.

Поділитися

Може бути цікаво

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?