![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» ефір за 14 серпня. Частина перша
Говоримо про річницю трагедії в Іловайську, а також про рішення волонтера із США працювати на громадських засадах в обласній адімінстрації і поширювати позитивний досвід реформ на всю Україну
Про події в Іловайську говоримо з очевидцями — документалістом Георгієм Тихим та фотографами Олександром Глядєловим і Максимом Дондюком. Виставку «Іловайськ» можна побачити в музеї Тараса Шевченка в Києві.
«Коли ми їхали в Іловайськ, то самі не знали, як надовго ми туди їдемо. Їхали на 2-3 дні, а застрягли на 2-3 тижні», — свідчить Максим Дондюк. На його думку, на всіх брифінгах під час «Іловайського котла» брехали: «А скільки було ще таких боїв — наприклад, під Савур-Могилою, де не було журналістів, і тому ніхто не знає, що там насправді відбулося».
Люба Шипович, технічна директорка Одеської області в новій команді Саакашвілі та президент благочинної організації “Razom” (США). Люба розповідає про свою нову роботу: «Моя посада – це CTO, що означає Chief technology officer, тобто я та людина, що відповідає за всі технічні рішення в Одеській області. Команду я повністю формую під себе».