![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
Що знає відома волонтерка Наталія Воронкова про закупівлі для фронту?
Про початок підготовки до осіннього й зимового сезону в АТО та основні потреби, а також про солдатське харчування говоримо з відомою волонтеркою
![Що знає відома волонтерка Наталія Воронкова про закупівлі для фронту?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F08%2Fvoronkova.jpg&w=1366&q=75)
У студії Наталія Воронкова, керівниця Волонтерської сотні і радниця заступника міністра оборони.
Дмитро Тузов: Хотів би, щоб ми продовжили нашу розмову про солдатське харчування. Тоді була проблема, навіть ви підтвердили, що є певні продукти, які дуже складно назвати продуктами. Розібратися в цій історії?
Наталія Воронкова: З дечим розібралися, а з дечим — ні. Я хочу зауважити, що перекладаю весь тягар вини, в першу чергу, на постачальників. Звичайно, це не відбувається без попустительства від якихось керівників військових. Я завжди кажу людям, які ставлять підпис при прийомі продуктів: якщо ви поставили підпис, це вже ваша вина, ви марно витратили кошти Міноборони, тому що ви і є лице Міністерства.
Дмитро Тузов: Це тиловики?
Наталія Воронкова: Це, скоріше, начпроди, які роблять заявку. Це просто смішна ситуація, деколи вони не знають своїх посадових обов’язків. В нас перша причина проблеми, напевно, — відсутність нормальних кадрів а друга — відсутність якісного контролю. Кадри не готують і не контролюють.
Розмову з відомою волонтеркою Наталією Воронковою слухайте в доданому звуковому файлі.