![«Він мене бив кулаком по голові», — волинянка про знущання свекра](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F10%2F14-566eea9bba120-po_dnepropetrovskoj_oblasti_ezdyat_mobilnye_brigad.jpg&w=1366&q=75)
![Протидія насильству у сім’ї](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F%2F2016%2F05%2Fviolence2.jpg&w=1366&q=75)
Протидія насильству у сім’ї
Програма для тих, хто потерпає від насильства у сім’ї чи є його свідком, для тих, хто потребує допомоги, зокрема, правової, і для тих, хто не байдужий, хто може допомогти.
Домашнє насильство не є приватною чи сімейною справою, але є проблемою, що зачіпає суспільні інтереси, і тому вимагає ефективних дій з боку держави (з рішення Європейського суду з прав людини).
Чи можна протидіяти насильству у сім’ї? Чи знаємо ми що називати конфліктом, а що, власне, є насильством? Хто може надати допомогу? Що має робити держава? Якими є міжнародні стандарти захисту від домашнього насильства?
Двічі на місяць по п’ятницях у програмі «Протидія насильсву у сім’ї» слухайте відповіді на ці та інші питання, поради експертів та приклади успішних справ адвокатів системи безоплатної допомоги.
Гості студії — адвокати, що надають безоплатну вторинну правову допомогу, психологи та соціальні працівники, правозахисники, громадські активісти та міжнародні експерти.
Випуски
![«Він мене бив кулаком по голові», — волинянка про знущання свекра](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F10%2F14-566eea9bba120-po_dnepropetrovskoj_oblasti_ezdyat_mobilnye_brigad.jpg&w=1366&q=75)
![Я викликала поліцію, щоб зупинити чоловіка, — жертва сімейного насильства](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F09%2Fsilhouette-69666_960_720_2.jpg&w=1366&q=75)
Я викликала поліцію, щоб зупинити чоловіка, — жертва сімейного насильства
![«На прощання він мене побив — жінка має підкорятися» — розповідь дружини садиста](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F10%2F00006.jpg&w=1366&q=75)
«На прощання він мене побив — жінка має підкорятися» — розповідь дружини садиста
![«Сексуальне насильство над дітьми батьки самі замовчують», — експерти](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F09%2Fsilhouette-69666_960_720_4.jpg&w=1366&q=75)
«Сексуальне насильство над дітьми батьки самі замовчують», — експерти
![Жінка, яку син 2 роки тримав у хліві, не стала заявляти на нього у поліцію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F08%2Fpoltavceva.jpg&w=1366&q=75)
Жінка, яку син 2 роки тримав у хліві, не стала заявляти на нього у поліцію
Флешмоб #яНеБоюсьСказати мав терапевтичний ефект
![Що чекати від нового законодавства щодо протидії насильству?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F08%2Fnasylstvo.jpg&w=1366&q=75)
Що чекати від нового законодавства щодо протидії насильству?
«Сама винна»: чому судді виправдовують насильників?
За підтримки
![](https://static.hromadske.radio/2018/08/1.png)