facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Уряд послабив графіки знеструмлень для бізнесу

1x
Прослухати
--:--
--:--

Кабінет міністрів у вівторок, 6 серпня, ухвалив постанову, за якою графіки знеструмлень не діятимуть для споживачів, які використовують щонайменше 80% електроенергії власного виробництва, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Сьогодні ухвалюємо постанову, за якою для споживачів, що використовують не менше 80% електроенергії власного виробництва, не діятимуть графіки вимкнень. Таким чином, держава стимулює енергетичну автономію бізнесу. Це важливий елемент нашої енергетичної стійкості», — сказав голова уряду.

Шмигаль зазначив, що, попри відсутність планових знеструмлень для споживачів, ситуація в енергетиці залишається непростою. Він нагадав, що задля забезпечення належного рівня підготовки до зимового періоду держава запровадила пакет програм і заходів для прискорення розбудови децентралізованої генерації.

Нагадаємо, вимкнення світла в Україні припинили наприкінці липня.


Читайте також: На осінь прогноз оптимістичний: Корольчук про відключення світла в Україні


 

Поділитися

Може бути цікаво

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

25 хв тому
Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

1 год тому
Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

1 год тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

2 год тому