facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Росіяни атакували енергетичний об'єкт на Одещині

1x
Прослухати
--:--
--:--

Вночі енергетичний об’єкт ДТЕК на Одещині атакували російські війська.

Про це у соцмережах повідомила Група ДТЕК.

«Ворог продовжує енергетичний терор Одещини другу ніч поспіль. Під час масованої атаки знову атаковано енергетичний обʼєкт ДТЕК», — ідеться у повідомленні.

Як тільки енергетики отримають дозвіл від військових та рятувальників, відразу розпочнуть огляд обладнання та аварійно-відновлювальні роботи, зазначили в компанії.

Також окупанти атакували й Одесу. Як повідомили в ДСНС, внаслідок удару виникли пожежі в закладі громадського харчування та у складській будівлі, пошкоджено адмінбудівлю, автомийку, проїжджу частину та скління приватного будинку.

Постраждав чоловік, якого у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано до лікарні.


Громадське радіо потребує вашої допомоги для подальшого існування, і підтримати нас ви можете:

Поділитися

Може бути цікаво

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

34 хв тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

57 хв тому
ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

1 год тому
Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

11 год тому