facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Як виглядає Торецьк після 9 місяців боїв (ВІДЕО)

1x
Прослухати
--:--
--:--

Українські воїни показали, як виглядає місто Торецьк на Донеччині після боїв, які тривають вже дев’ять місяців.

Відповідне відео опублікувала 100 окрема механізована бригада Сухопутних військ Збройних сил України.

«Весна у Торецьку… Впродовж дев’яти місяців 100 омбр разом із приданими їй підрозділами веде Битву за Торецьк. За цей час оскаженілий «русскій мір» перетворив колись квітуче місто українського Донбасу на місто-привид», — підписали відео військовослужбовці.

На відео показано кадри з Дрона знищеного Торецька. Видно понівечені будівлі.

Бої за Торецьк тривають з червня 2024 року. За цей час окупанти знищили місто до ноги. У місті вже кілька місяців тривають вуличні бої.

Наразі окупанти контролюють більшу частину міста. Решта його території — це сіра зона, контроль над якою змінюється динамічно. У разі захоплення Торецька, росіянам відкриється шлях на Костянтинівку.


Громадське радіо потребує вашої допомоги для подальшого існування, і підтримати нас ви можете:

Поділитися

Може бути цікаво

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

5 год тому
Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

5 год тому
Російські дрони двічі вдарили по АЗС у Дергачах, є постраждалі

Російські дрони двічі вдарили по АЗС у Дергачах, є постраждалі

6 год тому
У Лондоні скасували захід через рекордні температури

У Лондоні скасували захід через рекордні температури

6 год тому