facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

РФ атакувала безпілотниками Чернігів, п’ятеро постраждалих

1x
Прослухати
--:--
--:--

Росіяни вдень у неділю, 12 жовтня, атакували безпілотниками Чернігів. У місті пролунали два вибухи.

Про це повідомив голова Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський.

За його словами, окупанти вдарили по місту близько 15:00. Спершу було відомо про трьох постраждалих.

Пізніше Брижинський додав, що внаслідок атаки на Чернігів постраждали п’ятеро людей. Одна постраждала людина перебуває у важкому стані.

Інформація про те, які об’єкти в Чернігові потрапили під атаку, поки що не надходила.

Нагадаємо, росіяни в неділю вдарили по підстанції в Бориспільському районі на Київщині. Також вони атакували енергетиків, які приїхали для ліквідації пошкоджень. В енергокомпанії ДТЕК повідомили, що російський «Шахед» атакував енергетиків після відбою повітряної тривоги.


Громадське радіо потребує вашої допомоги для подальшого існування, і підтримати нас ви можете:

Поділитися

Може бути цікаво

Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

34 хв тому
Зробіть свій сайт доступним для всіх: конкурс для українських медіа

Зробіть свій сайт доступним для всіх: конкурс для українських медіа

37 хв тому
На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

52 хв тому
На Дніпропетровщині ворог завдав майже 30 ударів по п’яти районах області

На Дніпропетровщині ворог завдав майже 30 ударів по п’яти районах області

1 год тому