facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Україна атакувала ракетами «Нептун» ТЕЦ у російському Орлі

1x
Прослухати
--:--
--:--

У ніч на 31 жовтня українські військові завдали успішного ракетного удару по теплоелектроцентралі у російському Орлі. Для удару застосували крилаті ракети «Нептун».

Про це повідомили Військово-морські сили ЗСУ.

За інформацією військових, удар завдали крилатими ракетами «Нептун». Окрім ТЕЦ в Орлі, під ударом опинилися також електрична підстанція Новобрянська.

Як зазначили у ВМС, обидва об’єкти забезпечували живленням військові підприємства регіону, а тому виведення їх з ладу — серйозний удар по логістиці окупантів.

«Українські військові продовжують демонструвати, що жоден тил ворога не є безпечним», — наголосили у ВМС.

УДАР по ТЕЦ в Орлі підтверджувала й влада Орловської області. Однак там казали, що на територію об’єкта впали уламки дронів. Після «падіння уламків» пошкодженою виявилася магістральна труба теплоелектроцентралі, унаслідок чого частина районів залишились без тепла й гарячої води.

Орловська ТЕЦ — найбільше в області джерело генерації електроенергії й тепла. Забезпечує як електропостачання, так і теплопостачання.


Громадське радіо потребує вашої допомоги для подальшого існування, і підтримати нас ви можете:

Поділитися

Може бути цікаво

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

4 хв тому
Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

20 хв тому
ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

48 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

1 год тому