
Енергетики ДТЕК потрапили під удар ворожого дрона на Донеччині
Енергетики відновлюють пошкоджене обладнання на ТЕС/Фото: ілюстративне/ДТЕКСьогодні, 23 листопада, енергетики ДТЕК потрапили під удар ворожого дрона на Донеччині.
Про це повідомляє офіційний канал Групи ДТЕК.
Там розповіли, що сьогодні російський безпілотник знову цілеспрямовано вдарив у службову автівку енергетиків на прифронтовій території. Енергетики встигли врятуватися і ніхто не постраждав, наголосили у ДТЕК: «Попри щоденну небезпеку, продовжуємо тримати світло».
Читайте також: Протягом тижня РФ застосувала проти України понад 1050 дронів, майже 1000 КАБів та більше 60 ракет — Зеленський
Як повідомялося, російські війська безпілотниками атакували Дніпро та область. В обласному центрі постраждали 14 людей, зокрема 11-річна дівчинка. Крім того, російські війська знову атакували безпілотниками Одесу та область: унаслідок влучань виникли пожежі на об’єктах енергетичної інфраструктури.
Також цієї ночі російські окупанти атакували Сумщину. Через ворожі удари травмований рятувальник, пошкоджений підрозділ ДСНС та житловий сектор. Вже вдень 23 листопада, орієнтовно о 13:10, російські окупанти атакували з дрона цивільну автівку у Корабельному районі Херсона.
Топ 5 за 24 години
- Подкасти
- Розмови з ефіру
Може бути цікаво


Росіяни вбили 77-річну жінку на Дніпропетровщині — область атакували дрони, артилерія і авіабомба

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень
