facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Київщині через російський обстріл загинув чоловік

1x
Прослухати
--:--
--:--

У ніч на 20 січня Київська область знову була під ударом російських окупантів. Унаслідок російської атаки на Київщині загинув чоловік.

Про це повідомив очільник Київської ОВА Микола Калашник.

Так, за його словами, унаслідок масованої атаки в Бучанському районі смертельне поранення отримав 50-річний чоловік. Медики боролися за його життя, але врятувати його не вдалося. Людина загинула на місці.

Також у результаті атаки пошкоджені приміщення двох автозаправних станцій:

«Країна-терорист вкотре підтверджує: її ціллю є мирні люди та цивільна інфраструктура. Ворог свідомо тероризує українські міста й села.

Повітряна тривога триває. Прошу жителів області не ігнорувати сигнали небезпеки, перебувати у безпечних місцях та берегти себе і своїх близьких».


Додамо, що у ніч на 20 січня російські окупанти обстріляли і Київ, унаслідок чого зазнала поранень одна людина. Після атаки в частині столиці виникли перебої зі світлом та водою.

Поділитися

Може бути цікаво

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

28 хв тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

51 хв тому
ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

1 год тому
Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

11 год тому