facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Київ повертається до графіків погодинних відключень

1x
Прослухати
--:--
--:--

Графіки стабілізаційних відключень повертають у Києві. Тривалий час місто жило за графіками аварійних знеструмлень, які почали діяти після російських ударів по місту, починаючи з 9 січня.

Про те, що Київ переходить до стабілізаційних вимкнень, повідомив у понеділок, 2 лютого генеральний директор енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко.

«Київ повертається в графік. Спробуємо пройти в графіках вечірній пік», — написав він у соцмережах.

У пресслужбі ДТЕК пояснили, що енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію, тому в Києві запроваджують тимчасові графіки.

«Енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію. Столиця повертається до тимчасових графіків», — сказано в повідомленні.

Свій графік можна подивитись у чат-боті або на сайті «ДТЕК Київські електромережі», а також у застосунку «Київ цифровий».

Зазначимо, що 26 січня до графіків повернулася Київщина. Попри це, час від часу там знову вводили аварійні знеструмлення.

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

27 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

59 хв тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

1 год тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

1 год тому