facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі Одещини

1x
Прослухати
--:--
--:--

Уночі російські окупанти завдали чергового удару по енергетичній інфраструктурі Одещини.

Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

За його даними, на півдні регіону зафіксовані пошкодження об’єкта енергетики, виникла пожежа. Також пошкоджена адміністративна будівля. Інформація про постраждалих не надходила, додав Олег Кіпер.

Водночас через удар частково знеструмлені населені пункти у трьох громадах області. Обʼєкти критичної інфраструктури переведені на резервне живлення від генераторів. Триває ліквідація наслідків та відновлення електропостачання, зазначив очільник Одеської ОВА.

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

24 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

57 хв тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

1 год тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

1 год тому