
Окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі Одещини
Автор
Фото: Олег Кіпер/Одеська ОДА (ОВА)1x
Прослухати
--:--
--:--
Уночі російські окупанти завдали чергового удару по енергетичній інфраструктурі Одещини.
Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
За його даними, на півдні регіону зафіксовані пошкодження об’єкта енергетики, виникла пожежа. Також пошкоджена адміністративна будівля. Інформація про постраждалих не надходила, додав Олег Кіпер.
Водночас через удар частково знеструмлені населені пункти у трьох громадах області. Обʼєкти критичної інфраструктури переведені на резервне живлення від генераторів. Триває ліквідація наслідків та відновлення електропостачання, зазначив очільник Одеської ОВА.
Топ 5 за 24 години
- Подкасти
- Розмови з ефіру
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
8 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
9 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
10 год тому