facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Сили безпілотних систем уразили два гелікоптери у Воронезькій області РФ (ВІДЕО)

1x
Прослухати
--:--
--:--

Сили безпілотних систем вдень у середу, 29 квітня уразили два гелікоптери у Воронезькій області Росії, за 150 кілометрів від державного кордону України.

Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді («Мадяр»).

За його словами, уражено гвинтокрили Мі-28 та Мі-17, які перебували на польовому злітно-посадковому майданчику. Там перебували загалом чотири гелікоптери, які здійснювали оперативну заправку паливом та проводили міжполітний технічний огляд.

Як розповів Роберт Бровді, гелікоптери у Воронезькій області уразили  пілоти зведених екіпажів 429 обр «Ахіллес» та 43 оабр, у спільно розпрацьованій операції з ЦСО «А» СБУ.

«Ураження нанесені у задню центральну частину моторного відділення, оминаючи лопаті головного гвинта», — розповів «Мадяр».

Він також повідомив, що в результаті завданого удару знищено мінімум одного зі спеціалістів, які проводили  обслуговування гвинтокрилів.

Нагадаємо, вночі та вранці 29 квітня Сили оборони атакували на території Росії нафтоперекачувальну станцію в Пермі, нафтопереробний завод в Орську, а також підсанкційний нафтовий танкер MARQUISE.

 

Поділитися

Може бути цікаво

Дрони для боротьби з наркоторгівлею Гондурас закупить в України

Дрони для боротьби з наркоторгівлею Гондурас закупить в України

15 хв тому
Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

59 хв тому
Зробіть свій сайт доступним для всіх: конкурс для українських медіа

Зробіть свій сайт доступним для всіх: конкурс для українських медіа

1 год тому
На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

На Херсонщині за добу через російські обстріли постраждали 12 людей

1 год тому