facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Російські військові понад 30 разів атакували два райони Дніпропетровської області

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські військові 19 червня понад 30 разів атакували безпілотниками та обстрілювали з артилерії два райони Дніпропетровської області, двоє людей загинули, ще восьмеро зазнали поранень.

Про це повідомив  начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

За його словами, у Нікопольському районі під ударом були Нікополь, Марганецька, Томаківська, Покровська, Червоногригорівська і Мирівська громади. Пошкоджені ліцей, підприємство, заправка, багатоквартирний та приватні будинки, а також автомобілі.

Загинули 64-річний чоловік і 77-річна жінка, постраждали восьмеро людей. Зокрема, жінок 44 та 47 років госпіталізували у тяжкому стані, інші лікуватимуться амбулаторно.

В Апостолівській громаді Криворізького району внаслідок російського удару пошкоджений автомобіль.

Нагадаємо, що російські війська атакували Запоріжжя дронами. Відомо про влучання у будівлю логістичного оператора, є поранені.

Поділитися

Може бути цікаво

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

12 хв тому
Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

45 хв тому
На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

1 год тому
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

1 год тому