![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
На кордоні з Польщею заблокованими залишаються три пропускні пункти
Що відбувається на пропускних пунктах у зв’язку із призупиненням Польщею малого прикордонного руху? За офіційними повідомленнями, це пов’язано із самітом НАТО у Варшаві та візитом Папи Римського
![На кордоні з Польщею заблокованими залишаються три пропускні пункти](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F07%2Fkordon-4.jpg&w=1366&q=75)
Олег Слободян — помічник голови Державної прикордонної служби України — коментує ситуацію, що склалася.
Тетяна Трощинська: Відомо, що впродовж дня були протести на пунктах пропуску. Чим вони завершилися і яка ситуація зараз?
Олег Слободян: Зранку почергово було заблоковано чотири пропускних пункти на українсько-польському кордоні — «Грушів», «Рава-Руська», «Шегині», «Краківець». Однак пізніше внаслідок роботи з місцевими органами самоврядування, Національною поліцією вдалося досягнути згоди з місцевим населенням стосовно розблокування дороги, що веде до пропуску «Грушів».
Таким чином, нині ситуація принципово не змінилася. Заблокованими залишаються під’їзні шляхи до трьох пунктів пропуску — «Шегині», «Краківець» і «Рава-Руська».
Тетяна Трощинська: Що вам відомо про інцидент стосовно автомобіля польського дипломата, що нібито в’їхав у натовп людей?
Олег Слободян: Інцидент, коли автомобіль на польській реєстрації намагався прорватися крізь натовп людей, що блокували автостраду, дійсно був. Але детальніші коментарі, я вважаю, має дати Національна поліція.