
Софія Київська між війною та реставрацією: як зберігають тисячолітню спадщину України
11 год тому
Понад тисяча листів, вилучених на поштамті окупованого Кам’янця-Подільського у червні 1941 року та вивезених до австрійської столиці, повернулися на батьківщину, а половина з них вже знайшли своїх адресатів. Жанна Очеретяна, співробітниця Музею історії України в Другій світовій війні розповіла детальніше про ці листи, а також про те, як сьогодні вони знаходять своїх адресатів

Понад 70 років ці листи зберігали запакованими у фондосховищах Технічного музею Відня, весь цей час вони були ніким не прочитаними. За словами Жанни Очеретяної, Музей історії України в Другій світовій війні продовжує шукати нащадків адресатів та вручати їм копії листів.
Слухайте розмову в доданому звуковому файлі.




