![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Виставка «Голодомор: нищення ідентичності» — нагадування і застереження для суспільства
Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» представив виставку «Голодомор: нищення ідентичності», яка розташована на Залізничному вокзалі Києва
![Виставка «Голодомор: нищення ідентичності» — нагадування і застереження для суспільства](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2019%2F07%2FVystavka.jpg&w=1366&q=75)
Протягом двох місяців – до 4 вересня, українці й іноземці матимуть можливість ознайомитися з проектом, що розповідає про унікальні явища культури і науки та людей, які змінювали історію.
Деталі про основну ідею виставки і про те, чому їй надана саме така назва, ми проговорили з директоркою Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Олесею Стасюк.
![](https://static.hromadske.radio/2019/07/Olesya-Stasyuk.jpg)
Ми хотіли звернутися до тих громадян і нашого міста, і інших міст країни, які їздять громадським транспортом і не завжди мають час відвідати Національний музей голодомору і геноциду, і розповісти їм про те, що Україна мала до Голодомору. Розвіяти той міф, що всі надбання прийшли до нас з «совєтами», і якби не радянська окупація, то в нас би нічого не було».
Розмову можна прослухати у доданому звуковому файлі.