![Цивільний захист населення під час воєнного стану: що має знати кожен українець?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F10%2F1200kh759_4.png&w=1366&q=75)
![Катастрофи: передбачити, запобігти, підготуватися](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F10%2F1600kh1600.png&w=1366&q=75)
Катастрофи: передбачити, запобігти, підготуватися
4 випусків
Нові реалії українців та українок вимагають бути готовими до потенційних катастроф — природних, техногенних і, зокрема тих, що можуть статися внаслідок воєнних дій. Чи можемо ми передбачити такі катастрофи? Чи можемо запобігти або впливати на можливий масштаб їхніх наслідків? І якими мають бути системні зміни, щоб захистити населення та довкілля України?
Говоримо у подкасті благодійного фонду «Право на захист» та Громадського радіо.
Ведучі2