![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
«Місцеве самоврядування — це ми»: як бачать децентралізацію діти Харківщини
У спецпроекті Громадського радіо і Харківської облради про перебіг децентралізації розповідаємо про початок нового етапу конкурсу “Місцеве самоврядування — це ми”, що відбувається під час міжнародних фестивалів “Дитятко”.
![«Місцеве самоврядування — це ми»: як бачать децентралізацію діти Харківщини](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2019%2F12%2Fdytiatko.jpg&w=1366&q=75)
Ми зв’язалися з виконавчим директором цього фестивалю Володимиром Дягілевим, в якого розпитали про цей фестиваль.
![](https://static.hromadske.radio/2019/12/Volodymyr-Diahilev.jpg)
«Цей фестиваль започаткований у 2009 році за ініціативою голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, який є президентом фестивалю. Сам фестиваль – це свято, яке триває чотири дні. Він безкоштовний, оргкомітет забезпечує проживання та харчування протягом всіх чотирьох днів. На фестиваль з’їжджаються, які роблять відео, так і професіонали, які створюють кінофільми для дітей з усього світу.
Наприклад, у цьому році свої роботи надіслали майже 1,5 тисячі авторів з 98 країн. Фестиваль має багато номінацій у двох блоках: діти для дітей і роботи для дітей.
Одна з номінацій – це фільми про місцеве самоврядування, і діти знімали роботи про демократію, про свою громаду.
Ми хочемо таким чином активізувати молодь, адже це найбільш рухлива сила, найбільш активна, і якщо вони будуть задіяні у життя громад, то громаді буде значно простіше розвиватися, втілювати якісь сучасні проекти і змінюватися на краще. Тому ми запитуємо в них: покажіть, як ви живете в громаді, як ви співпрацюєте, що ви робите для громади».
Повну версію розмови можна прослухати у доданому звуковому файлі.