![«Граньоний стакан нікто не воровал»: чому українці досі ностальгують за СРСР](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F03-57f25be199fac-8_lyubopytnyh_faktov_o_sovetskom_granenom_stakane.jpg&w=1366&q=75)
Зі 142 конкурсних робіт Міжнародного фестивалю медіатворчості «Дитятко» більшість про війну — Володимир Дягілев
На конкурс фестивалю у Харкові надійшли роботи з 85 країн світу, розповів виконавчий директор заходу Володимир Дягілев.
![Зі 142 конкурсних робіт Міжнародного фестивалю медіатворчості «Дитятко» більшість про війну — Володимир Дягілев](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F10%2Ffoto-4-1.jpg&w=1366&q=75)
Володимир Дягілев: Війна триває, діти та підлітки рефлексують на цю тему. Значна частина їхніх робіт, які надійшли на конкурс, — про події, що сталися після 24 лютого. Це були ігрові, документальні, анімаційні фільми.
Цього року Міжнародний фестиваль дитячої медіатворчості «Дитятко» в Харкові отримав на конкурс майже тисячу робіт з 85 країн світу. Ми відібрали 142 роботи з понад 30 країн. Було 15 номінацій. Переможцями в ігрових фільмах стали діти з Іспанії, в анімації переміг 16-річний підліток з Польщі, у телепрограмах — діти з Києва.
- Перемогу в радіономінації отримали українці, діти зі Сміли на Черкащині. Це наші постійні учасники. Вони роблять дуже якісний контент, намагаються щороку вигадувати щось нове. Дуже талановиті діти.
![](https://static.hromadske.radio/2022/10/tiasmyn.png)
Радіожанри менш популярні серед дітей, ніж кіно чи анімація. У школах нині майже нема радіостудій, радіосіток, щоб можна було виготовити програму і там пролунав сюжет школяра, школярки чи якась історія. Однак із року в рік кількість робіт, які надходять у радіономінацію — стабільна, вона не зменшується.
Наступний фестиваль плануємо розпочати традиційно, 1 листопада.
Слухайте також: Щороку ліпше: як організатори бачать перспективи фестивалю «Дитятко»
Повністю розмову слухайте у доданому аудіофайлі
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS