
В окупованому Криму запровадили режим надзвичайної ситуації
Черга автомобілів за пальним на заправці в Севастополі / Фото ілюстративне / Радіо СвободаОчільник окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов та керівник окупованого Севастополя Михайло Развожаєв опублікували заяву про підписання указів про запровадження режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру.
Російська влада заявляє, що рішення прийняте насамперед для упорядкування питань економічного характеру. За їхніми словами, правовий режим НС дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення.
Згідно з документом, який цитує «Радіо Свобода», який підписав Аксьоновим, режим НС діятиме з 26 червня 2026 року до особливого розпорядження.
Режим НС у на півострові запровадили на тлі українських атак. Останніми днями там фіксувалися перебої з електропостачанням, а з кінця травня триває паливна криза. Обмежено продаж палива. Окупаційна влада призупинила прийом дітей до літніх таборів до кінця сезону, але формально туристичний сезон не закритий.
На в’їздах на Керченський (Кримський) міст утворилися багатокілометрові затори.
Топ 5 за 24 години
- Подкасти
- Розмови з ефіру


