Українська збірна з футзалу вийшла в півфінал Чемпіонату світу-2024

Збірна України з футзалу вперше за 28 років вийшла в півфінал Чемпіонату світу-2024.

Про це повідомило Суспільне Спорт.

Востаннє українська збірна виступала на цій стадії в 2012 році. Тоді вона зазнала поразки від Колумбії (1:3).

Цьогоріч конкуренткою України в 1/4 фіналу стала команда Венесуели. Власне, саме її перемогла наша національна команда.

Суперником України в 1/2 фіналу стане Бразилія. Матч розпочнеться о 18:00 2 жовтня.
Зараз триває десятий Чемпіонат світу з футзалу. Його організовують раз на чотири роки між чоловічими національними командами асоціацій-членів ФІФА. Нині турнір проходить в Узбекистані.

Нагадаємо, 30 липня 2024 року збірна України з футболу завершила виступи на Олімпіаді-2024 після поразки від Аргентини в матчі вирішального третього туру групової стадії — 0:2.

«Перші п’ять ударів «синьо-жовтих» проходили повз ворота аргентинців. Лише на п’ятій компенсованій хвилині стартового тайму в площину цілив Валентин Рубчинський — удар із дальньої відстані в стрибку потягнув голкіпер Хіронімо Рульї. До перерви рахунок могли відкривати й суперники: Лусіано Гонду виривався віч-на-віч із воротарем, але Кіріл Фесюн відвів загрозу після виходу з воріт», — писало Суспільне Спорт.

Уже другий тайм розпочався з голу Аргентини:

«На другій хвилині після поновлення зустрічі Тьяго Альмада протягнув м’яч від центру поля й з-за межі штрафного вразив дальній кут — 0:1».

Удруге м’яч опинився у воротах на 90+1-й хвилині — Клаудіо Ечеверрі зіграв на добиванні та зафіксував фінальний рахунок 2:0.