
Сили оборони уразили арсенал окупантів у Брянській області — Генштаб
Автор
Фото: Генштаб ЗСУ1x
Прослухати
--:--
--:--
Сьогодні вночі підрозділи Сил оборони уразили 67 військовий арсенал росіян, що в Брянській області.
Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.
Зазначається, що по складу вдалося завдати удару у взаємодії Сил безпілотних систем ЗСУ та інших підрозділів Сил оборони.
- За наявною інформацією, на території складу зберігалися боєприпаси до ракетно-артилерійського озброєння, зокрема й ті, що надійшли з Північної Кореї, а також керовані авіаційні бомби. Значна частина з них розміщувалася просто неба.
На складах з боєприпасами зафіксовані вибухи. Відомо про перекриття місцевою владою дороги в районі арсеналу. Результати бойової роботи уточнюються.
«Ураження подібних арсеналів створює серйозні логістичні проблеми для російської армії, що суттєво знижує наступальний потенціал окупантів на загрозливих напрямках».
Топ 5 за 24 години
- Подкасти
- Розмови з ефіру
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
8 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
9 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
9 год тому