facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти обстріляли медзаклад на Херсонщині (ВІДЕО)

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські окупанти продовжують тероризувати Херсонщину. Вранці під обстріл потрапив медзаклад.

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Він зазначив, що внаслідок артилерійського удару пошкоджені стіни та вибиті вікна у приміщенні. Пацієнти та медичний персонал вчасно спустилися в укриття, тож ніхто з них не постраждав.

  • Однак, поранення отримали двоє чоловіків — працівники будівельної компанії, які виконували ремонтні роботи на території лікарні.

Над ліквідацією наслідків ворожої атаки вже працюють працівники ХОКАРС, додав Прокудін.


Громадське радіо потребує вашої допомоги для подальшого існування, і підтримати нас ви можете:

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

38 хв тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

1 год тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

1 год тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

2 год тому