facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Росіяни вбили працівницю Херсонської ТЕЦ на робочому місці

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російська армія 26 березня обстріляла Херсон. Загинула працівниця Херсонської теплоелектроцентралі.

Про це повідомив керівник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

За його словами, атака відбулась близько 14:00. Травми, несумісні з життям, отримала 66-річна жінка, яка працювала на підприємстві.

Херсонська обласна прокуратура уточнила, що жінка загинула внаслідок артилерійського обстрілу, який здійснила російська армія.

Компанія «Нафтогаз», якій належить Херсонська ТЕЦ, повідомила, що через цей обстріл загинула працівниця хімічного цеху Ольга Басенко. На місці обстрілу працюють відповідні служби та фахівці, йдеться у дописі.

Зазначимо, що обстріли Херсонської ТЕЦ вже стали системними. Об’єкт зазнає російських ударів регулярно. Зокрема, такі обстріли були 4 та 28 грудня 2025 року, а також 6 лютого 2026 року. Внаслідок цих обстрілів вона майже знищена.

Поділитися

Може бути цікаво

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

27 хв тому
На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

46 хв тому
«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

50 хв тому
Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

1 год тому